PARTICIPANTES INSCRIPTOS
1 | Matías Aiello | IAFE - UBA |
2 | Mariano Anabitarte | UMDP |
3 | Paulina Assman | CECS (Chile) |
4 | Anyeres Atehortua | U. Antioquia (Colombia) |
5 | Gastón Ávila | FaMAF - UNC |
6 | Daniel Barraco | FaMAF - UNC |
7 | Ángela Barragán | U. Antioquia (Colombia) |
8 | Cecilia Bejarano | IAFE - UBA |
9 | Gabriel Bengochea | IAFE - UBA |
10 | Florian Beyer | AEI (Alemania) |
11 | Martín Beroiz | FaMAF - UNC |
12 | Mauricio Bustamante | U. Antioquia (Colombia) |
13 | Saulo Carneiro | U. Federal de Bahia (Brasil) |
14 | Mariana Cécere | FaMAF - UNC |
15 | Sergio Dain | FaMAF - UNC |
16 | Gustavo Dotti | FaMAF - UNC |
17 | Ernesto Eiroa | UBA |
18 | León Escobar | U. Antioquia (Colombia) |
19 | Oscar Fernández | UNLP |
20 | Rafael Ferraro | IAFE-UBA |
21 | Franco Fiorini | IAFE - UBA |
22 | María Eugenia Gabach | FaMAF - UNC |
23 | Alexander Gallego | U. Antioquia (Colombia) |
24 | Emanuel Gallo | FaMAF - UNC |
25 | Ricardo Gamboa | UNLP |
26 | Alan Garbarz | UBA |
27 | Federico García | UNLP |
28 | Ignacio Gargiulio | UNLP |
29 | Cecilia Garraffo | UBA |
30 | Iván Gentile | FaMAF - UNC |
31 | Robert Geroch | University of Chicago (USA) |
32 | Alex Giacomini | CECS (Chile) |
33 | Reinaldo Gleiser | FaMAF - UNC |
34 | Santiago Gómez | FaMAF.UNC |
35 | Pablo González | PUCV (Chile) |
36 | Diego Gutierrez | U. Antioquia (Colombia) |
37 | Mirta Iriondo | FaMAF - UNC |
38 | Carlos Jiménez | U. Antioquia (Colombia) |
39 | Lucía Kraiselburd | UNLP |
40 | Bryan Larios | Instituto Balseiro |
41 | Matías Leoni | UBA |
42 | Mauricio Leston | IAFE - UBA |
43 | Hideki Maeda | CECS |
44 | César Maglione | FaMAF - UNC |
45 | Cristián Martínez | CECS |
46 | Santiago Martínez | Instituto Balseiro |
47 | Diego Mazzittelli | UBA |
48 | Jhovanny Mejia | U. Antioquia (Colombia) |
49 | Brenda Melendez | UNLP |
50 | Federico Membiela | UNMDP |
51 | Edison Montoya | Instituto Balseiro |
52 | Osvaldo Moreschi | FaMAF - UNC |
53 | Lorena Nicolás | IAFE - UBA |
54 | Julio Oliva | CECS (Chile) |
55 | Gonzalo Olavarría | UTFSM (Chile) |
56 | Florencia Parisi | FaMAF - UNC |
57 | Daniela Pérez | UNLP |
58 | Cintia Peri | UNLP |
59 | Marcos Ramírez | FaMAF - UNC |
60 | Ignacio Ranea | UNLP |
61 | Oscar Reula | FaMAF - UNC |
62 | Tomás Riccardi | UNLP |
63 | Martín Richarti | UBA |
64 | Rubén Rodríguez | PUCV (Chile) |
65 | María Rojas | UNLP |
66 | Omar Roldán | U. Antioquia (Colombia) |
67 | Pablo Sisterna | UMDP |
68 | Guillermo Silva | UNLP |
69 | Miguel Socolovsky | UNAM (México) |
70 | César Soto | U. Antioquia (Colombia) |
71 | Walter Tangarife | U. Antioquia (Colombia) |
72 | José David Tempo | CECS (Chile) |
73 | Florencia Teppa | UNLP |
74 | Patricia Tissera | IAFE |
75 | Ricardo Troncoso | CECS (Chile) |
76 | Yerko Vásquez | PUCV (Chile) |
77 | Federico Ventosinos | FaMAF - UNC |
78 | Florencia Vieyro | UNLP |
79 | José Villanueva | PUCV (Chile) |
80 | Héctor Vucetich | UNLP |
81 | Steve Willison | CECS (Chile) |
82 | Jorge Zanelli | CECS (Chile) |